Greentechnic Hungary Kft. – Régióképviselő álláshirdetés

A Greentechnic Hungary Kft

Az Apricus heat pipe kollektorok

A SUNRAIN CPC tükörprizmás kollektorok

A TESY sík kollektorok, és indirekt tárolók

Az ENERGIE Termodinamikus szolár rendszerek magyarországi képviselete

Napkollektor rendszerek és Napelemes kiserőművek értékesítésére keres

Régióképviselőt

Közép-magyarországi * Közép-dunántúli * Nyugat-dunántúli * Dél-dunántúli * Dél-alföldi * Észak-alföldi * Észak-magyarországi területekre.

Feladatok:

  • Új napkollektoros és napelemes projektek felkutatása, lebonyolítása
  • Új kivitelező partnerek felkutatása, kapcsolattartás, műszaki tanácsadás
  • Megrendelések felvétele, kezelése
  • Tájékoztatás nyújtása új termékekről, akciókról
  • Cég képviselete helyi szakmai kiállításokon

Elvárások:

  • Számlaképes vállalkozás
  • Szolárpiaci kapcsolatrendszer
  • Minimum középfokú végzettség (épületgépész vagy kereskedelmi szakirányú előny)
  • Saját gépkocsi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Teljesítmény orientált attitűd
  • Önállóság, jó szervezői készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes teljesítmény arányos jutalékrendszer
  • Versenyképes termékek és szolgáltatások értékesítési lehetősége
  • Stabil háttér, a szolárpiacon vezető cégcsoportnál
  • Kötetlen munkaidő
  • Tréningek, továbbképzések

A jelentkezéseket a kiss.erno@greentechnic.hu e-mail címre várjuk.

Vélemény, hozzászólás?